Zabiegi Cennik

WYSZUKIWARKA ZABIEGÓW

Wybierz przynajmniej jedną kategorię,
a następnie kliknij szukaj

Wyszukaj po słowie kluczowym

Zabiegi
na twarz
Zabiegi
na ciało
Masaże i spa Rytuały Japońskie Dla mężczyzn Kwasy Trwała
depilacja
Pielęgnacja dłoni i stóp Fizjoterapia Trychologia Medycyna
estetyczna
Pakiety
zabiegowe
Zabiegi na twarz Zabiegi na ciało Masaże & SPA Rytuały japońskie Zabiegi dla mężczyzn Kwasy Trwała depilacja Pielęgnacja dłoni i stóp Fizjoterapia Trychologia Medycyna estetyczna

Mezoterapia — odżywienie i nawilżenie skóry przed latem

mezoterpaia Gliwice

3 zabiegi mezoterapii igłowej w cenie 2  - promocja obowiązuje do 15.06

 

Mezoterapia igłowa to metoda stosowana w medycynie od 50 lat.  Daje stosunkowo szybki i trwały efekt, który widoczny jest gołym okiem. Dzięki zabiegowi cera staje się jędrna, nawilżona oraz odmłodzona. Wiosną oraz latem, kiedy odkrywamy ciało, cieszy się największą popularnością. W ciepłych porach roku skóra narażona jest na niekorzystny wpływ promieni słonecznych oraz utratę wody z naskórka. Może prowadzić to do fotostarzenia się skóry i powstawania zmarszczek. Jeśli chcesz w pełni przygotować ją na nadchodzące lato, mezoterapia Gliwice jest dla Ciebie!

 

Zadbaj o swoją skórę już dziś

 

Zabiegi mezoterapii są z powodzeniem stosowane w gabinetach kosmetycznych już od wielu lat. Polegają one na wprowadzaniu do skóry różnych substancji leczniczych, które efektywnie ją odżywiają, poprawiając jej wygląd oraz kondycję. Jedną z najpopularniejszych odmian jest mezoterapia igłowa. Zabieg polega na dostarczaniu do skóry właściwej kwasu hialuronowego oraz substancji odżywczych, takich jak witaminy, aminokwasy czy mikroelementy. Odbywa się to za pomocą iniekcji. Dzięki temu, składniki aktywne zastosowanych preparatów podawane są bezpośrednio do miejsc, które ich potrzebują. Zabiegi mezoterapii igłowej stosowane w rewitalizacji skóry wykorzystują dwa różne mechanizmy działania. Pierwszym z nich jest działanie substancji wstrzykiwanych w skórę. Drugim – efekt ogniskowego gojenia się skóry i jej samoregeneracji po licznych nakłuciach, do których dochodzi w trakcie zabiegu. Co najważniejsze, po zabiegu mezoterapii w naszym gabinecie już na drugi dzień nie widać żadnego śladu po wkłuciach.

 

Mezoterapia Gliwice to idealny zabieg dla Ciebie, jeśli chcesz:

 • zregenerować skórę
 • poprawić jej jędrność oraz koloryt
 • zredukować drobne zmarszczki
 • podnieść owal twarzy
 • nawilżyć i zrewitalizować skórę

 

Jak działa mezoterapia igłowa?

 

Zabieg mezoterapii igłowej polega na stosunkowo gęstym, śródskórnym podawaniu małych dawek substancji odżywczych w wybrane okolice twarzy lub inne części ciała, które chcemy poddać rewitalizacji. Podczas jednego zabiegu powstają dziesiątki małych grudek, w których zdeponowany jest preparat. Grudki te, podobnie jak ślady po wkłuciach, znikają po kilkudziesięciu godzinach, a składniki aktywne ulegają całkowitemu wchłonięciu. Nawilżają oraz odżywiają przy tym skórę, działając profilaktycznie i stymulując ją do regeneracji.

 

Zabieg nie wymaga też szczególnego przygotowania przed wizytą. Nie powoduje nadwrażliwości na słońce i może być stosowany przez cały rok. Mezoterapia może być wykonywana przy każdym typie skóry, nawet wtedy, gdy jest ona bardzo cienka i delikatna.

 

Działanie tej metody powoduje bardzo skuteczne i głębokie nawilżenie skóry. Uzupełniają niedobory witamin, wspomagają mikrokrążenie, zwiększają napięcie i elastyczność skóry, redukując oznaki starzenia się. Wykonanie serii zabiegów skutkuje nie tylko poprawą strukturalną, ale i funkcjonalną skóry. Jej rezultatem jest między innymi pogrubienie naskórka oraz poprawa jego funkcji. Powoduje to widoczną redukcję istniejących już zmarszczek.

 

Mezoterpia igłowa zalecana jest szczególnie wtedy, gdy problemem jest zmęczona, wiotka oraz pozbawiona elastyczności skóra lub tzw. „pergaminowa skóra”. Sprawdzi się doskonale również w przypadku uszkodzeń posłonecznych, przebarwień czy blizn pourazowych oraz potrądzikowych.

 

Spektakularne efekty można zaobserwować, wykonując zabiegi w serii – ich liczba uzależniona jest od stanu skóry oraz oczekiwań pacjentów. Średnio należy wykonać od 3 do 6 zabiegów w odstępach od 10 do 14 dni. W celu podtrzymania efektów zaleca się pojedynczy zabieg raz na 3 miesiące.

 

Kto nie powinien stosować mezoterapii igłowej?

 

Choć jest bezpieczna, nie każdy może korzystać z mezoterapii igłowej. Przeciwskazania do wykonania mezoterapii igłowej:

 • Cukrzyca
 • Infekcje skórne
 • Skóra źle tolerująca iniekcje (ryzyko powstania zwłóknień)
 • Choroba nowotworowa
 • Stosowanie leków zmniejszających krzepliwość krwi (np. Aspiryny)
 • Alergia na preparaty stosowane w trakcie zabiegu
 • Ciąża i okres karmienia

 

Inne odmiany mezoterapii

 

Jedną z odmian mezoterapii jest metoda mikroigłowa. Zabieg ten wykonywany jest za pomocą urządzenia dermapen lub dermaroller. Są one wyposażone w kilkanaście małych igiełek, które jednocześnie nakłuwają skórę.  Z powodzeniem są wykorzystywane również przy mezoterapii większych obszarów ciała, np. brzucha czy ud w celu pozbycia się rozstępów i poprawy elastyczności skóry.

 

Drugą odmianą jest bezinwazyjna mezoterpia bezigłowa, która wykonywana jest za pomocą impulsów elektrycznych. Podczas zabiegu zwiększa się przepuszczalność skóry. Następnym krokiem jest elektroforeza – transport substancji aktywnych w głąb skóry.

Zobacz ofertę

walentynki w gabinecie kosmetycznym yasumi gliwice

Wróć...

WYSZUKIWARKA ZABIEGÓW

Wybierz przynajmniej jedną kategorię,
a następnie kliknij szukaj

Wyszukaj po słowie kluczowym